23 paź 2017

INKTOBER 2017
Na wstępie kilka słów wyjaśnienia. 


Magiczne hasło Inktober oznacza, że biorę udział w październikowym challenge'u! Ten rysunkowy projekt skierowany jest do wszelkiego rodzaju artystów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności każdego dnia. No właśnie. Każdego dnia! Challenge obejmuje cały październik, a więc mamy 31 świetnych tematów do podjęcia! I to wszystko przy użyciu tuszu!


Więcej szczegółów oraz lista tematów tutaj: >klik<


Kiedy zobaczyłam listę tematów, uświadomiłam sobie, że doskonale pasują do moich ulubieńców. Dzięki temu mój Inktober nieco odbiega od pierwotnych założeń, bo chociaż wszystko co zobaczycie w tej galerii jest rysowane przeze mnie od początku do końca, to w większości przypadków jest wzorowane/przerysowane. Niemniej jednak to genialne wyzwanie sprawiło, że ćwiczę rękę codziennie. Okazało się, że nie mam Parkinsona, niezmiernie mi ulżyło.


Wszystko to co tu zobaczycie powstało przy użyciu bloku technicznego w formacie B5, cienkopisu 0,4mm oraz markera do pisania po płytach CD. Cóż, mój całodobowy kerfjur tylko tyle ma do zaoferowania :D


Wybaczcie jakość zdjęć - mój aparat szału nie robi.


Długo nosiłam się z dodaniem tej zakładki do bloga, no ale ostatecznie... jest. Uznałam, że to świetna alternatywa dla zakładki "O mnie", ponieważ definiuje mnie lepiej niż jakiekolwiek słowo pisane. Znajdziecie w tej galerii moich ulubionych bohaterów, głównie komiksowych, ale nie tylko! Nie spodziewajcie się arcydzieł - to tylko moja szaleńcza próba odtworzenia komiskowego stylu. 


Zostawiam również oryginalne, angielskie tytuły. Tłumaczenie przywodzi wiele na myśl :)


Jesteście w stanie kogoś rozpoznać? :)
1. SWIFT


2. DIVIDED


3. POISON


4. UNDERWATER


5. LONG


6. SWORD


7. SHY


8. CROOKED


9. SCREECH


10. GIGANTIC


11. RUN


12. SHATTERED


13. TEEMING


14. FIERCE


15. MYSTERIOUS


16. FAT


17. GRACEFUL

18. FILTHY

19.CLOUD

20. DEEP

21. FURIOUS

22. TRAIL

23. JUICY

24. BLIND
25. SHIP
26. SQUEAK
27. CLIMB
28. FALL
29. UNITED
30. FOUND
31. MASK

Codziennie późnym wieczorem aktualizuję listę, a więc zapraszam ciekawskich :)

2 komentarze:

  1. Osiemnastka jest super realistyczna *-*

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow ! Dałam cię do polecanych na moim blogu <3 Na prawwdę masz talent ! Tu mój blog - https://ssowgchloe.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Arianę | Technologia Blogger | X X